.

.

New
AOFEITE 20 Магнети Долниот дел на Грбот Lumbar Појас Поддршка Подготвуваат со Двојно Рака за Backache Болка Бесплатен Превозот ИСХРАНА-Y020

AOFEITE 20 Магнети Долниот дел на Грбот Lumbar Појас Поддршка Подготвуваат со Двојно Рака за Backache Болка Бесплатен Превозот

DEN 772.00
DEN 1103.52

Стока
Достапно.

Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Карактеристики Ублажување на болки во грбот веднаш.
За Царина
Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не може да гарантира без данок на плаќање и нема да сноси никакви даночни такса. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви даде ПОПУСТ за вашата следна цел.
Ние се реализира најголем дел од нашиот успех е и наш клиент. Neoprene задниот панел, исто така, дава топлина и компресија. Ако сте satisfited со нашите производи и услуги, pls оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди , и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.
Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Квалитетот е на прво со најдобра услуга.
Ако изберете го изразат испорака, pls запомнете да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.
Предводен од тим на високо посветен и мотивиран група на поединци ние сме цврсто фокусирана на потребите на нашите клиенти. Се надеваме дека со континуиран развој и иновации ние ќе продолжиме да се прошири и да се донесе нашите уникатно искуство за да купувачи ширум светот. Ако ви треба големо на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе ba директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. На пример, ако сте биле во Гвам, Puerto Rico, може да држава Гвам, порторико во земјата дел.

Детали

боја:
Црна
Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
ИСХРАНА-Y020
Бренд Име:
АО FEI TE
Ефект:
во долниот дел на поддршка појас
боја:
Црна
предмети:
Спорт Магнетна Терапија појас
Големина:
S, M, L, XL, XXL
Материјал:
2 пластични останува, 20 магнети
назад поддршка појас:
во долниот дел на поддршка појас
назад болка:
држење пенкалата
Lumbar поддршка појас:
назад поддршка заграда
во долниот дел на поддршка:
Работата назад поддршка појас
магнетен појас:
Neoprene Прилагодливи Lumbar Поддршка
Свеж

Избор на клиенти