.

.

New
Влијанието на ветрот песок мелење анти магла dustproof и водоотпорен, анти магла магла стоматолошки очила транспарентен очила

Влијанието на ветрот песок мелење анти магла dustproof и водоотпорен, анти магла магла стоматолошки очила транспарентен очила

DEN 879.84

Стока
Достапно.


Име на производ : полски Анти магла влијанието на ветрот песок, прашина и водената пареа магла анти магла очила стоматолошки очила
Боја : сина
Опишан : без Оглед на големината погоден за сите видови на луѓето да ги користат

Детали

Материјал:
ABS & TPR
Ефект:
eye care
Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Стоковните баркодове:
049
Функција:
око заштитник
Свеж

Избор на клиенти