.

.

New
100Pairs/Пакет Турмалин појас авто греење коленото подлога Магнетна Терапија коленото поддршка турмалин греење Појас коленото Massager

100Pairs/Пакет Турмалин појас авто греење коленото подлога Магнетна Терапија коленото поддршка турмалин греење Појас коленото

DEN 21624.00
DEN 25440.00

Стока
Достапно.

Безбедно и удобно да носат 10. Големина на : Слободен Големина на Пакет содржина : 1 пар (2 парчиња) * Турмалин магнетни коленото Поддршка
. Надворешниот слој : Ултра мека самолепливи крпа, лесно да се преземе за вклучување / исклучување (Може да се прилагоди на големината) 11. Висок еластичен појас, добра еластична, носат удобно, ставете и фирма, changeless форма 5. Авто-греење подлога наменета за колено 4. За да го промовираат новиот supersedes стариот. третман колку што е можно, да се релаксираат вашиот коленото, полека се зголеми притисокот 2. Лесен за употреба, дискретна и може да се користи секаде во секое време 9. Во насока на подобрување на физичката локалните замор и болка. Неколку кожата чувствителна популација се појавува при користење на горење на кожата, црвенило, е нормален феномен, нема да ја оштети кожата, може да се носи време да се скрати. Имаат анти-воспалителни и аналгетски, оток улогата 8. Согорувањето на вишокот масти за да се постигне некоја цел на губење на тежината. нов и висок квалитет 3. Analgesia Quhan, дилатација на крвните садови.100 Pairs/Пакет Турмалин појас авто греење коленото подлога Магнетна Терапија коленото поддршка турмалин греење Појас коленото Massager Функција 1. Според секој човек тело околности, се одлучи да се појавување на должината на време 12. Телото, се регулира нервниот систем, ендокриниот активирање. Да може ефективно да се подобри циркулацијата на крвта, промовирање на метаболизмот, и јасно меридијани, подобрување на имунитетот 6.

Детали

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Ефект:
Коска Нега
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
0012
Тежина:
190g
боја:
Црна
Големина:
Free Size
Материјал:
Турмалин
Свеж

Избор на клиенти