.

.

New
Hubsan X4 Плус H107D+ H107C+ РК Quadcopter Резервни Делови Додатоци H107D+-02 Ножеви Пропелер Сет

Hubsan X4 Плус H107D+ H107C+ РК Quadcopter Резервни Делови Додатоци H107D+-02 Ножеви Пропелер Сет

DEN 216.00

Стока
Достапно.

Мажите го направија дефекти не се гарантира,како што се скршени, рбет и така натаму. Ние прифаќаме да се врати,Но ќе се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Обично ние испрати нарачки преку Sigapore EMS, Сингапур Пост,која може да транспорт на производи со lipo батерии. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 20 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи, затоа што ние не го прифати врати пакети без да се знае причината. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рамките d elivery време по целосната исплата е потврдено.
Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни ако можете да контактирате со нас.
Онлајн Време : 9 : 00 часот - 24 : 00pm(Пекинг Време)
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Ви благодариме за вашето разбирање. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет. Но, ние исто така да го користите EMS,Кина Пост Воздух Mail,Шведска Пост,Малезија Пост,Хонгконг Пост,итн. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Ве молиме контактирајте со нас ако сакате да ги користат овие начини на плаќање .Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време.
Пропелер Сет за Hubsan FPV X4 Плус H107 D+ H107 C+ РК Quadcopter Резервни Делови H107 D+-02 Бришачи Сет
Опис : Item Nmae : Пропелер го Поставите Точка БР : H107 D+-02 Одговараат за : Hubsan H107 D+ / H107 C+ РК Quadcopter Пакет се Вклучени : Пропелер * 1 Сет
1.

Детали

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
ПРОПЕЛЕР
Број На Модел На:
H107D+-02
Тежина:
Y
Компатибилен Летало Бренд:
Yi
Пакет:
Yes
Големина:
Y
фабрика:
Hubsan
Свеж

Избор на клиенти