.

.

New
2 во 1 Бебе Преносни Пелена Мат Бебе Менување Мат Покрие Нови Родено Бебе Водоотпорен Менување на Подлога Бебе Nappy Складирање Торба 95*30 СМ

2 во 1 Бебе Преносни Пелена Мат Бебе Менување Мат Покрие Нови Родено Бебе Водоотпорен Менување на Подлога Бебе Nappy Складирање

DEN 954.72

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Промена Влошки & Опфаќа
Возраст Опсег:
13-18 месеци,0-3 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,19 до 24 месеци,10-12 месеци
Количина:
1
Материјал:
Полиестер + Водоотпорен ПВЦ Материјал
Бренд Име:
HappyFlute
Големина:
Medium
Свеж

Избор на клиенти