.

.

New
69*45СМ Точка Свитлива Полиестер, Водоотпорен Промена Влошки Преносни Покрива Со Складирање Џебови Бебе Менување Пелена Мат За 0-12M

69*45СМ Точка Свитлива Полиестер, Водоотпорен Промена Влошки Преносни Покрива Со Складирање Џебови Бебе Менување Пелена Мат За

DEN 864.00
DEN 1079.52

Стока
Достапно.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
69*45СМ Точка Свитлива Полиестер, Водоотпорен Промена Влошки Преносни Покрива Со Складирање Џебови Бебе Менување Пелена Мат За 0-12 M
Предмет Тип : Пелени
Пол : Унисекс
Возраст Опсег : 0-12 месеци
Соодветна тежина : 5-6 кг
Answer : ___________________________ NOTE :
Спецификации : укината до е 28*18cm(L*W)
Спецификации : 69*45см(L*W) (прошират големината)
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детали

Тип На Објект:
Промена Влошки & Опфаќа
Материјал:
Полиестер
Количина:
1pcs
Возраст Опсег:
0-3 месеци,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци
Број На Модел На:
MSFA005-BDKB
Големина:
Medium
Свеж

Избор на клиенти