.

.

New
Нови 100*80СМ Дише Лето Перат Бебе Пелена Водоотпорен Бебе Пелени за Обновливи Крпа Nappy За 0-12 Месеци

Нови 100*80СМ Дише Лето Перат Бебе Пелена Водоотпорен Бебе Пелени за Обновливи Крпа Nappy За 0-12 Месеци

DEN 783.00
DEN 1535.04

Стока
Достапно.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Нови 100*80СМ Дише Лето Перат Бебе Пелена Водоотпорен Бебе Пелени за Обновливи Крпа Nappy За 0-12 Месеци
Предмет Тип : Пелени
Пол : Унисекс
Материјал : памук
Возраст Опсег : 0-12 месеци
големина : 100cm*80см
S крај 1 случаен шема и боја!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детали

Тип На Објект:
Промена Влошки & Опфаќа
Материјал:
Памук
Големина:
Large
Возраст Опсег:
0-3 месеци,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци
Количина:
1
Број На Модел На:
XC-0006
Свеж

Избор на клиенти