.

.

New
Нови 70*50CM Дише Лето Цртан филм Перат Бебе Пелена Водоотпорен Бебе Пелени за Обновливи Крпа Nappy За 0-12 Месеци

Нови 70*50CM Дише Лето Цртан филм Перат Бебе Пелена Водоотпорен Бебе Пелени за Обновливи Крпа Nappy За 0-12 Месеци

DEN 563.00
DEN 1103.04

Стока
Достапно.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Нови 70*50 CM Дише Лето Цртан филм Перат Бебе Пелена Водоотпорен Бебе Пелени за Обновливи Крпа Nappy За 0-12 Месеци
Предмет Тип : Пелени
Пол : Унисекс
Материјал : памук
Возраст Опсег : 0-12 месеци
големина : 70*50cm
S крај 1 случаен шема и боја!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детали

Тип На Објект:
Промена Влошки & Опфаќа
Материјал:
Памук
Возраст Опсег:
0-3 месеци,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци
Големина:
Medium
Број На Модел На:
XC-0007
Количина:
1
Свеж

Избор на клиенти