.

.

New
Рајна Вистински Слики Од Секси Црвена Долги Ракави Чипка Appliques Монистра V Назад Коленото Должина Плажа Топла Продажба Партија Пром Фустани 2017

Рајна Вистински Слики Од Секси Црвена Долги Ракави Чипка Appliques Монистра V Назад Коленото Должина Плажа Топла Продажба Партија

DEN 12240.00
DEN 14399.52

Стока
Достапно.

Превозот време обично за 3-5 дена. Ако не ми се допаѓа фустанот, или тоа не ми се вклопуваат по добивањето, може ли да се вратите назад?
-ние прифаќаме политика на враќање, само затоа што на квалитетот проблем. Ако има немаат боја ви се допаѓа, ве молиме да ни обезбеди референца сликата, ние ќе го избере најмногу затворени боја ткаенина за да се направи вашиот фустан. Мерка со undergarments слични на оние кои ќе носат со вашиот фустан, дали не се мерат во однос на другите облека.EMS е сила во земјата, како што се САД,Канада,Австралија,Сингапур,обединетото КРАЛСТВО,Франција,Netherland,Шведска,Германија,Јапонија,Fenland,Грција.
Тоа ќе трае 20-25 работни дена за да се прилагоди на вашиот фустани од страна на професионални dres smaker. Исто така, ние може да ви обезбеди најдобар квалитет на услуги, па се избере нас,вашето право да изберат
5.
Ако имате било истрага, предлози или коментари, ве молиме да бидат слободни да контакт. Мора да контактирате со нас во рок од 3 дена (од 72 часа од приемот на вашиот облека(es).
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Исто така, тоа ќе потрае околу 5-7 работни дена за пакетот патува од нашите капацитети до вашата дестинација. Се врати превозот обвиненија ќе бидат на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување
Откако ќе поставите вашата нарачка, plz ја напушти својата големина и боја. Ве молиме наведете проблемот на примените добра и на причината за враќање. Откако ќе се плати за мене ,ве молам кажете ми ги вашите точно мерење на 24 часа , така што ќе може да прими фустан брзо !Ако ви треба било која друга боја или посебни барања, молам контактирајте ме преку Е-пошта.Ве молиме следете ги мерење инструкции,и да се измери себе внимателно.

Детали

боја:
Беж, Црна, Сина, Кафена, Златна, Сива, Зелена, Боја На Слонова Коска, Каки, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14W, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
LY054
Деколте:
Scalloped
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Чипка,Appliques
Половината:
Империја
Ткаенина Тип:
Чипка
Воз:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
JIALINZEYI
is_customized:
Yes
Слика Тип:
Вистински Слики
Свеж

Избор на клиенти