.

.

New
Сирена Пром Фустани 2018 Душо Ракави Backless Ниска Патент Издржам Воз Кристал со Chiffon Секси Формално Вечерни Фустани

Сирена Пром Фустани 2018 Душо Ракави Backless Ниска Патент Издржам Воз Кристал со Chiffon Секси Формално Вечерни Фустани

DEN 5724.00
DEN 7632.00

Стока
Достапно.


П : Колку далеку однапред треба да јас цел мојот фустан?
A : прилагодувањето време за повеќето посебен повод и свадба партија фустани е 7business дена, но некои фустани со повеќе e laborate дизајни или детали може да потрае подолго за да се прилагоди. Прилагодувањето пати се забележани на секоја dresss производот страница. Превозот времето е 3-8 дена.
П : Може ли да го врати или да го раскине фустан ако јас го промени мојот ум?
A : Дури и стандардна големина фустани се направени да нарачате за секоја клиенти. Обичај природата на нашата фустани значи нашата откажување и политика на враќање е построги од други предмети, така што е важно да се цел внимателно.
П : Може ли да цел овој фустан во различен стил/ткаенина/должина?
A : Секој фустан е внимателно да се скроени да одговараат токму она што можете да го видите на сликата, и за жал не можеме да го менувате стилот, должина или материјали на кој било начин.
П : Ќе ми се облекуваат точно одговара на бојата јас го гледате на вашиот веб-сајт? A : Не може да биде мала разликата помеѓу вистинскиот dresss боја и она што го гледате на фотографијата во зависност од вашиот компјутерски монитори подесувања на дисплеј

Детали

боја:
Беж, Црна, Сина, Кафена, Златна, Сива, Зелена, Боја На Слонова Коска, Портокалова, Розова, Виолетова, Сребрена, Бела, Жолта, Шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18, 18W, 20
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Половината:
Природни
Декорација:
Beading,Кристално
is_customized:
Yes
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Бренд Име:
linyixun
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Lycra,Rayon,Полиестер
Воз:
Понесете Воз
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Деколте:
Душо
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
No
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
Пром Фустани 2016 Година
Слика Тип:
Референца Слики
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Свеж

Избор на клиенти