.

.

New
1PC КОРИСТИ FOXBORO FBM04 P0400YE

1PC КОРИСТИ FOXBORO FBM04 P0400YE

DEN 43200.00

Стока
Достапно.

Ние прифаќаме Зачувам (alipay сметка) и Т/Т
2. Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување. Купувачот е под обврска ако (во случај) објектот е одговорен за вашата земја царинските давачки. Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ние ќе се обидеме наш најдобро да се направи сте задоволни!
3. Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.
Превозот :
1. Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба. Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод од EMS,тогаш ние ќе го избере DHL ИЛИ UPS ИЛИ fedex ,Pls оставете го вашиот телефонски број за нас. Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса. Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните периоди на работа во одредена. ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок.
Повратни Информации Политика :
1. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена. Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ да не контактирате АКО имате било какви прашања или потреби од Ali Express порака
Ви Благодариме!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти