.

.

New
Нови Оригинални Одбор Тестирани Работи A20B-8001-0910

Нови Оригинални Одбор Тестирани Работи A20B-8001-0910

DEN 13584.00

Стока
Достапно.


Секоја помош што може да контакт со нашата служба за корисници
Превозот :
* *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.1 приоритет.
Answer : ___________________________ Note : Човек-направени уништување не се опфатени
Повратни информации&Контакт со нас на :
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .Вашето задоволство е секогаш наш БР.
**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.
**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред
*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/негативна повратна информација.
** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, ups-от, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.
Љубезно ве молиме имајте во предвид :
*Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.Нови Оригинални Одбор Тестирани Работи A20 B-8001-0910
гаранција&Враќање :
* Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.
*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата/размена.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашата
Настојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.

Детали

Тип:
Растенијата
Излезен Напон (V):
Никој
Број На Модел На:
A20B-8001-0910
Електрична Енергија Генератор Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти