.

.

New
6AV66470AK113AX0 Оригинални HMI KTP400 256 Бои 4 Инчен 6AV6 647-0AK11-3AX0 екран на Допир Панел 6AV6647-0AK11-3AX0 екран осетлив на допир

6AV66470AK113AX0 Оригинални HMI KTP400 256 Бои 4 Инчен 6AV6 647-0AK11-3AX0 екран на Допир Панел 6AV6647-0AK11-3AX0 екран осетлив

DEN 19104.00

Стока
Достапно.

Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.
**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.
**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.Вашето задоволство е секогаш наш БР.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред
*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/негативна повратна информација.
Секоја помош што може да контакт со нашата служба за корисници
.
**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.
* *DHL,UPS-от, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.
*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.
** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, ups-от, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.
Љубезно ве молиме имајте во предвид :
*Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
гаранција&Враќање :
* Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.
Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.
*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата/размена.1 приоритет.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.

Детали

Тип:
Растенијата
Излезен Напон (V):
Никој
Број На Модел На:
6AV66470AK113AX0
Електрична Енергија Генератор Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти