.

.

New
S7-1200 ПРОЦЕСОРОТ 1217C 6ES7217-1AG40-0XB0 Оригинални КОМПАКТЕН ПРОЦЕСОРОТ DC/DC/DC 6ES7 217-1AG40-0XB0 Нови САЛАДИН 6ES72171AG400XB0

S7-1200 ПРОЦЕСОРОТ 1217C 6ES7217-1AG40-0XB0 Оригинални КОМПАКТЕН ПРОЦЕСОРОТ DC/DC/DC 6ES7 217-1AG40-0XB0 Нови САЛАДИН 6ES72171AG400XB0

DEN 29424.00

Стока
Достапно.


**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.
Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.
Answer : ___________________________ Note : Човек-направени уништување не се опфатени
Повратни информации&Контакт со нас на :
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .1 приоритет.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред
*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/негативна повратна информација.
* *DHL,UPS-от, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.
**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.
*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.
*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.
гаранција&Враќање :
* Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.
** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, ups-от, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.
*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата/размена.

Детали

Тип:
Растенијата
Број На Модел На:
1217C 6ES7217-1AG40-0XB0
Излезен Напон (V):
Никој
Електрична Енергија Генератор Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти