.

.

New
Оригиналниот USH230W Крушка Внатре Проектор Светилка PK-L2312UP за JVC DLA-RS46,DLA-RS46U,DLA-RS4810,DLA-RS4810U,DLA-RS56 Проектори.

Оригиналниот USH230W Крушка Внатре Проектор Светилка PK-L2312UP за JVC DLA-RS46,DLA-RS46U,DLA-RS4810,DLA-RS4810U,DLA-RS56 Проектори.

DEN 9504.00

Стока
Достапно.

или на Друг начин да се испрати! DHL : Канада, Австралија, Велика Британија, Франција, Германија, Шпанија, Италија, Европски Земји Јужна Кореја, Тајланд, Јапонија, Малезија, Мексико, Сингапур и Сл. (во зависност од секоја земја),
Товарни НЕ ги покриваат дополнителните трошоци на далечинскиот регионот. Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Повеќе informaion,ве молиме слободно контактирајте со нас!
Уживаат во шопинг!!!
. Оригиналниот Голи Светилка
3.
Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и run-time, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање. Тоа е подобро да се потврди со нас пред цел. Ако вашето место е оддалечена област ние имаме право да испрати со ЕМС или Пост воздух mail. Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето
Погоден За Следните Проектори : :
ОДГОВАРА JVC DLA-RS46
ОДГОВАРА JVC DLA-RS46 U
ОДГОВАРА JVC DLA-RS4810
ОДГОВАРА JVC DLA-RS4810 U
ОДГОВАРА JVC DLA-RS49
ОДГОВАРА JVC DLA-RS4910
ОДГОВАРА JVC DLA-RS49 E
ОДГОВАРА JVC DLA-RS49 U
ОДГОВАРА JVC DLA-RS56
ОДГОВАРА JVC DLA-RS56 U
ОДГОВАРА JVC DLA-RS57
ОДГОВАРА JVC DLA-RS57 E
ОДГОВАРА JVC DLA-RS57 U
ОДГОВАРА JVC DLA-RS66
ОДГОВАРА JVC DLA-RS66 U
ОДГОВАРА JVC DLA-RS67
ОДГОВАРА JVC DLA-RS6710
ОДГОВАРА JVC DLA-RS67 E
ОДГОВАРА JVC DLA-RS67 U
ОДГОВАРА JVC DLA-X35
ОДГОВАРА JVC DLA-X35 B
ОДГОВАРА JVC DLA-X35 W
ОДГОВАРА JVC DLA-X500 R
ОДГОВАРА JVC DLA-X55 R
ОДГОВАРА JVC DLA-X700 R
ОДГОВАРА JVC DLA-X75 R
ОДГОВАРА JVC DLA-X900 R
ОДГОВАРА JVC DLA-X95 R
ОДГОВАРА JVC DLA-RS48 U
ОДГОВАРА JVC DLA-RS66 U3 D
ОДГОВАРА JVC DLA-X95
Пакетот вклучува :
1 x Проектор Гола Сијалица (Пакување Детали : Стандарден пакет со мали картон за секое парче)
превозот
1, Светилки ќе биде испорачуван регистрирани пост, како што се ЕМС, E-EMS,DHL, итн.

Детали

Бренд Име:
CN-KESI
Број На Модел На:
PK-L2312UP
Свеж

Избор на клиенти