.

.

New
Топла Продажба LMP-E180 Оригинални Проектор Крушка Светилка NSH185W За VPL-CS7 VPL-DS100 со 180 дена гаранција

Топла Продажба LMP-E180 Оригинални Проектор Крушка Светилка NSH185W За VPL-CS7 VPL-DS100 со 180 дена гаранција

DEN 4560.00
DEN 4800.00

Стока
Достапно.

Дали е ова проблем со мојата ламба?
A : Нема.
П : јас само инсталирано мојата ламба и тоа е ефтина.
Добредојдовте на клиенти од целиот свет да се работи со нас. Ве молиме консултирајте се со вашиот производителот техничка поддршка линија за решавање на проблеми на оваа. Светилки себе само пумпа од бела светлина, проблеми со боја се проблем со телевизија/проектор, било поради стареењето на LCD панелот, или поради лоша боја тркала. Други проектор додатоци : напојување, боја тркала, DMD чип, итн. Проектор одржување
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : имам само инсталирани светилки и јас сум уште се добива без слика. Ве молиме проверете дали светилка е правилно да се седи и да се вклучени во, и дека поклопецот е зезнав безбедно над тоа, како што повеќето проектори и телевизии нема светлина со капак за да се отвори како безбедносна функција.Оригиналниот Proje ctor Светилка LMP-E180
Број На Модел :
LMP-E180
Дел број :
LMP-E150
Сијалица Тип :
NSH185 W
Живот време :
2000-3000 часа
Fittable проектор модели :
Син y VPL-CS7 / VPL-DS100 / VPL-ES1 / VPL-ES2 / VPL-EX2
Пакување :
Картонска кутија со пена
Минимална Oder количина :
1 парче
Превозот Термини :
DHL, UPS-ОТ, FEDEX, EMS
Време на испорака :
W ithin 24 часа по уплатата
Начин На Плаќање :
Стр aypal, T/T, Western Union
Гаранција : Шест месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.

Детали

Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
LMP-E180
Светилка модел:
LMP-E180
Тип На Сијалица:
NSH185W
живот време:
2000-3000 часа
ОДГОВАРА ЗА:
VPL-CS7 VPL-DS100
Гаранција:
6 месеци
испорака:
во рок од 24 часа по плаќање
Пакување:
Картонска кутија со пена
Свеж

Избор на клиенти