.

.

New
BP96-01073A проектор голи светилка Модул за Samsung HLP5085W, HLP5085WX, HLP5085XAA, HLP5685W Проектор

BP96-01073A проектор голи светилка Модул за Samsung HLP5085W, HLP5085WX, HLP5085XAA, HLP5685W Проектор

DEN 1306.00
DEN 1536.00

Стока
Достапно.


BP96-01073 A проектор голи светилка Модул за Samsung HLP5085 W, HLP5085 WX, HLP5085 XAA, HLP5685 W Проектор
Производ информации :
Проектор објект
BP96-01073 A
Бренд име
UHP
Номинална моќност 100-120 W
Тип на светилка
проектор голи светилка без домување
Мин. 5)Купувачите се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа Контакт 1. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во прво време ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatine повратни информации 3.Можете да контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака или пишете ни email 2.Нашата канцеларија време : 9 часот-6часот пекинг Време(GMT+8) од понеделник до петок Повратни информации Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата за вас автоматски. Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.
4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи.
3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Детали

Број На Модел На:
HLP5085W, HLP5085WX, HLP5085XAA, HLP5685W
Бренд Име:
bipu
Свеж

Избор на клиенти