.

.

New
VT70LP / 50025479 Замена Проектор голи Светилка за NEC VT46 / VT46RU / VT460 / VT460K / VT465 / VT475 /VT560/VT660

VT70LP / 50025479 Замена Проектор голи Светилка за NEC VT46 / VT46RU / VT460 / VT460K / VT465 / VT475 /VT560/VT660

DEN 2028.00
DEN 2304.00

Стока
Достапно.


Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220v Бренд Име : Ањо-Светилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : VT70 LP Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 2000-3000 Номинална Моќност : NSH ви Благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг.!!

Детали

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
VT70LP
Свеж

Избор на клиенти