.

.

New
Е-B10LP / BQC-PGB10S//1 проектор светилка без домување за Остар СТР-B10S/XV-Z10

Е-B10LP / BQC-PGB10S//1 проектор светилка без домување за Остар СТР-B10S/XV-Z10

DEN 4896.00

Стока
Достапно.


проектор светилка НА B10 LP / BQC-PGB10 S//1 без домување
Светилка дел# : Е-B10 LP
проектирање модели : за Остри СТР-B10 S/XV-Z10
Ве молиме потврдете го тоа е право светилка сакате да се купат пред да се одржи вашата цел!
ГАРАНЦИЈА :
1. 90 дена гаранција од датум на фактурата, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани од неуспехот или дефект на проектор и, исто така, не одговара за оштетување за време на транспортот.
2. Замена светилки ќе бидат испратени по добивањето на врати светилка.
3. Купувачот е одговорен за враќање такси превозот.
НАПОМЕНА : Купувачи се одговорни за Царински даноци и давачки за увоз (ако ги има).
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.
Ние може да обезбеди :
1. Оригиналниот Светилка со Домување;
2. Оригиналниот Голи Светилка;
3. Компатибилен Светилка со Домување;
4. Компатибилен Голи Светилка.
Имаме многу различни модели на проектор светилки, ве молиме да не контактирате ако не можете да го најдете вашиот светилка!

Детали

Број На Модел На:
Е-B10LP
Тип На Светилка:
HSCR 130W
MOQ:
1pc
Гаранција:
3 месеци
Траење на живот:
1000-2000h
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти