.

.

New
VT60LP проектор светилка со станбен за NEC VT46 VT460 VT460K VT465 VT475 VT560 VT660 VT660K

VT60LP проектор светилка со станбен за NEC VT46 VT460 VT460K VT465 VT475 VT560 VT660 VT660K

DEN 6846.24

Стока
Достапно.


VT60 LP проектор светилки&проектор светилки со домување
Оваа светилка работи со NEC VT46/VT460/VT460 K/VT465/VT475/VT560/VT660/VT660 K
Ве молиме потврдете дали тоа е право светилка сакате да се купат пред да се одржи вашата цел!
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

Детали

Број На Модел На:
VT60LP
Тип На Светилка:
NSH 200W
MOQ:
1pc
Место на Потекло:
Пекинг, Кина (Копно)
Тип:
проектор светилка
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти