.

.

New
Е-XR10LP SHP93 проектор светилка со станбен за Остри XG-MB50X XR-105 XR-10-ТИ-L XR-10X-L XR-11XC XR-HB007

Е-XR10LP SHP93 проектор светилка со станбен за Остри XG-MB50X XR-105 XR-10-ТИ-L XR-10X-L XR-11XC XR-HB007

DEN 3168.00

Стока
Достапно.


светилка модел : Е-XR10 LP SHP93
моќност : 275 W
се работи за Остри : XG-MB50 X XR-105 XR-10-ТИ-L XR-10 X-L XR-11 XC XR-HB007
работен век : прибл. 2000hrs
гаранција : 90days од добие светилка
цена за компатибилен светилка со домување, направени од страна на нашиот Starlight бренд, работи добро.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

Детали

Број На Модел На:
Е-XR10LP
Тип На Светилка:
SHP 275W
MOQ:
1pc
Гаранција:
3 месеци
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти