.

.

New
Оригинални Проектор Светилка BL-FS220B за TX7156 TW1692

Оригинални Проектор Светилка BL-FS220B за TX7156 TW1692

DEN 3613.00
DEN 3927.36

Стока
Достапно.

100% Оригинални Проектор Светилка BL-FS220 B за TX7156 TW1692
Основни Информации. Објектот BL-FS220 B Светилка SHP114 Фитинг за
TX7156 TW1692 животниот век 2000-3000hours Гаранција 120days, ако светилка не работат добро во текот на времето, можете да го промените нова. MOQ 1 Превозот на курирската служба DHL, Fede X, EMS, epacket,итн Испорака во Рок од 2 дена Попуст
Цел > 50 парчиња , контактирајте со нас
Повеќе слики
Зошто да се купи од нас
Предности На
1. Професионална Соработка Тим со 24 часа услуга.
2. 120-ден Гаранција. Гаранцијата е многу подолго од некои компании.
3. Изобилство од Акции ни овозможи да се организира shippment брзо, обично светилки нареди може да се превезува на истиот ден.
4. Со добар квалитет и со иста цена, најниската цена и со ист квалитет.
Б Повратни информации од клиентите
Магацин
Било каков проблем, Контактирајте ме

Детали

Број На Модел На:
BL-FS220B
светилка:
Висок притисок Жива Светилка
Гаранција:
180 дена
Примена:
Бизнис, Едукација,дома
фитинг за :
TX7156 TW1692
Број На Модел На:
BL-FS220B
Просечен Живот:
2500 часа
Wattage:
210W
Напон:
66-220V
Преносни:
Yes
Име:
Snlamp
Свеж

Избор на клиенти