.

.

New
Оригинални Проектор Светилка AJ-LDS3 за ДС-325 ДС-325B DW-325 DX-325 DX-325B

Оригинални Проектор Светилка AJ-LDS3 за ДС-325 ДС-325B DW-325 DX-325 DX-325B

DEN 4416.00
DEN 4800.00

Стока
Достапно.

100% Оригинални Проектор Светилка AJ-LDS3 за ДС-325 ДС-325 B DW-325 DX-325 DX-325 B
Основни Информации. Објектот AJ-LDS3 Светилка SHP114 Фитинг за
ДС-325 ДС-325 B DW-325 DX-325 DX-325 B животниот век 2000-3000hours Гаранција 120days, ако светилка не работат добро во текот на времето, можете да го промените нова. MOQ 1 Превозот на курирската служба DHL, Fede X, EMS, epacket,итн Испорака во Рок од 2 дена Попуст
Цел > 50 парчиња , контактирајте со нас
Повеќе слики
Зошто да се купи од нас
Предности На
1. Професионална Соработка Тим со 24 часа услуга.
2. 120-ден Гаранција. Гаранцијата е многу подолго од некои компании.
3. Изобилство од Акции ни овозможи да се организира shippment брзо, обично светилки нареди може да се превезува на истиот ден.
4. Со добар квалитет и со иста цена, најниската цена и со ист квалитет.
Б Повратни информации од клиентите
Магацин
Било каков проблем, Контактирајте ме

Детали

Број На Модел На:
AJ-LDS3
светилка:
Висок притисок Жива Светилка
Гаранција:
180 дена
Примена:
Бизнис, Едукација,дома
фитинг за :
ДС-325 ДС-325B DW-325 DX-325 DX-325B
Број На Модел На:
AJ-LDS3
Просечен Живот:
2500 часа
Wattage:
200W
Напон:
66-220V
Преносни:
Yes
Име:
Snlamp
Свеж

Избор на клиенти