.

.

New
Феникс SHP114 Оригинални Голи светилки сијалица за LG DS325 ДС-325 ДС-325B проектори

Феникс SHP114 Оригинални Голи светилки сијалица за LG DS325 ДС-325 ДС-325B проектори

DEN 4320.00

Стока
Достапно.


SHP114
Светилка Watts
SHP114
Состојба
100% нови
Живот време
2000-3000hours
Гаранција
На сите објекти е КК тестирани и се 120 дена гаранција
Компатибилен со Проектори
За LG DS325 ДС-325 ДС-325 B
Превозот : MOQ : 1piece/парчиња време на Испорака : рок од 1-2days по примиле исплата на Превозот : Од DHL,UPS-от,Fed Ex.Ние ќе ви испратиме одговор ПОБРЗО. Ако ви треба предмети во рок од 7 дена, ве молиме, изберете ја курирската служба DHL. Сите наши производи се во рок од 4 месеци гаранција;
2.
Испорака :
а. Размена на објекти ќе бидат испратени по вратени предмети примени;
3.
Повратни информации :
Вашето задоволство е исклучително важно за нас.
Феникс SHP114 Оригинални Голи светилки сијалица за LG DS325 ДС-325 ДС-325 B проектори
Карактеристики :
Тип На Светилка
Оригиналниот Замена Голи Светилка
P/N. Купувачот е одговорен за враќање такси превозот.
Ние aslo може да обезбеди :
Оригиналниот светилка модул(НП/OLM) Оригинални светилка со домување(OWH/GLM/OEM) Оригинални голи светилка(ОБ/OOB) Компатибилен голи светилка (CB) На брендот вклучуваат : UHP VIP NSHA ХС HSCR UHE NSH UHB SHP ,и
Повеќе детали на светилки за вашиот референца Други Детали информации за Купувачот Референца :
За производи :
Ние сме големо сите проектор делови, ако не може да се најдат на производи што сакате, ве молиме оставете ги вашите масажа за нас. Ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, тоа ќе потрае 15-30 дена во вашата земја.

Детали

Бренд Име:
DESINLAMP
Број На Модел На:
SHP114
Свеж

Избор на клиенти