.

.

New
Бесплатен превозот За RLC-021 Висок Квалитет на Проектор Сијалица со станбен За Viewsanic PJ1158 проектор

Бесплатен превозот За RLC-021 Висок Квалитет на Проектор Сијалица со станбен За Viewsanic PJ1158 проектор

DEN 2688.00
DEN 3360.00

Стока
Достапно.

5)Купувачите се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа Контакт 1.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Нашата канцеларија време : 9 часот-6часот пекинг Време(GMT+8) од понеделник до петок Повратни информации Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата за вас автоматски.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе reponse во 24hours 3. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Врати 1.Можете да контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака или пишете ни email 2.
2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во прво време ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatine повратни информации 3. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. цел
1 парче
Гаранција
3 месеци
Живот време
2000h
Превозот И Ракувањето Со
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена. Следење # ќе биде е-пошта за да можете откако вашата нарачка не е комплетна и брод надвор.

Детали

Број На Модел На:
PJ1158
Бренд Име:
bipu
Свеж

Избор на клиенти