.

.

New
Компатибилен Голи светилка NP18LP за NEC NP - V300W+ VE282 VE281X VE281 VE280X VE280 V300X V300W V300WG проектор светилка без домување

Компатибилен Голи светилка NP18LP за NEC NP - V300W+ VE282 VE281X VE281 VE280X VE280 V300X V300W V300WG проектор светилка без

DEN 911.52

Стока
Достапно.

гаранција : 6 месеци
4.
Совети за продолжување на животот на проектор и светилка
Постојат голем број на чекори што може да ги преземе за да го продолжи животот на вашиот лцд проектор сијалица.
Проектор светилка бренд Име : за SONY Проект или светилка Модел Num биде r : NP18 LP-БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Место на Потекло : Кина
Пакување Детали : во меур и кутија
Време на испорака : рок од 24 часа
Начин на плаќање : paypal, T/T, Western Union
Минимална Орде р Количина : 1 парче
Снабдување Способност : 10000 PC /M onth
Квалитет Гаранција : 6 месеци гаранција Детален Опис на Производот
1. Некои проектори ви овозможи да се провери бројот на часови вашата светилка се користи преку вграден во менито систем.Замена на проектор светилка : светилка на повеќето конкурентни pirce( Ние може совршено да ги задоволи клиентите во pirce и квантитетот со нашите сопствени проектор режач, домување линија за производство и склопување) 3.проектор светилки : оригинални голи светилки+ домување со оригинален квалитет, но високата цена перформанси.
Светилки може да се состави слободно според клиент е requirpment. Исто така треба да се одбегнувајте екстремни температурине't leave проекторот во автомобил во лето или кога тоа е под 40 степени.Лам стр живот : 25 00 часот ние нудиме сите видови на лцд проектор светилки и да се обезбеди повеќе опции за да бидете задоволни клиенти.
Ние ви препорачуваме да се консултирате со вашиот кориснички прирачник за да се утврди точната инструкции за вашите специфични модел.

Детали

Бренд Име:
XIM
Број На Модел На:
NP18LP-БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Тест:
Сите светилки се тестирани пред превозот
Тип:
Проектор Голи Светилка
Гаранција:
180 дена
производство:
Сите светилки се произведуваат во нашата фабрика
Дел Број:
NP18LP-БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Компатибилен Проектор :
за NEC NP - V300W+ VE282 VE281X VE281 VE280X VE280 V300X V300W V300WG
Свеж

Избор на клиенти