.

.

New
Топла Продажба NP29LP Проектор Голи Светилка За NEC M362W,M362WS,M362X,M362XS,NP-M362W,NP-M362WS,NP-M362X,NP-M362XS With180 Ден Гаранција

Топла Продажба NP29LP Проектор Голи Светилка За NEC M362W,M362WS,M362X,M362XS,NP-M362W,NP-M362WS,NP-M362X,NP-M362XS With180 Ден

DEN 960.00

Стока
Достапно.


Опис :
1.Дел No : NP29 LP
2. Тип : Компатибилни Голи Светилка
3. Време на испорака : рок од 2-3 дена
4. Минимална Цел Количество : 1 парче
5. Пакување Детали : Мека Пена со двоен картонска кутија
6. Фабриката Директно да го Продаде, Најдобра Цена со Висока осветленост
7.Квалитетот на светилка имаат строги тестирани пред превозот
На NP29 LP е наменет како замена за употреба во NEC бренд проектори и
е замена светилки за алтернативни модели за проектирање наведени подолу :
За NEC M362 W,M362 WS,M362 X,M362 XS,NP-M362 W,NP-M362 WS,NP-M362 X,NP-M362 XS Проектори
Добредојдовте да контактирате со нас ако сте заинтересирани во нашите производи,Ние ќе ви испратиме повеќе детали за тоа.
Производ Слики :
Ви благодариме за вашата посета нашата продавница & уживаат во Превозот!

Детали

Бренд Име:
XIM
Број На Модел На:
NP29LP-БЛАГАЈНИЧКИТЕ
производител:
DLAMPS
Компатибилен со:
ForNEC M362W,M362WS,M362X,M362XS,NP-M362W,NP-M362WS,NP-M362X,NP-M362X
Состојба:
100% НОВ Гол Светилка
Гаранција:
180 дена
Свеж

Избор на клиенти