.

.

New
Висок квалитет LMP-E190 Оригинални Проектор Крушка Светилка HSCR190Y15H За VPL-EW5 VPL-ES5 со 6 месеци гаранција

Висок квалитет LMP-E190 Оригинални Проектор Крушка Светилка HSCR190Y15H За VPL-EW5 VPL-ES5 со 6 месеци гаранција

DEN 4013.00
DEN 4224.00

Стока
Достапно.

е професионална проектор замена светилка веледрогерија во Кина, од 2005 година.Оригиналниот Proje ctor Светилка LMP-E190
Број На Модел :
LMP-E190
Тип :
Гола сијалица
Сијалица Тип :
HSCR 190 W
Живот време :
2000-3000 Часа
Работа со :
Син y VPL-ES5/VPL-EW5/VPL-EX5/VPL-EX50
Пакување :
Картонска кутија со пена
Минимална Oder количина :
1 парче
Превозот Термини :
DHL, UPS-ОТ, FEDEX, EMS
Време на испорака :
W ithin 24 часа по уплатата
Начин На Плаќање :
Стр aypal, T/T, Western Union
Гаранција : Шест месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани со успеа работата на проектори.
Добредојдовте на клиенти од целиот свет да работат со нас. Снабдување Способност : 5000 pc/месец
7 : Замена на проектор светилка режач(AC и DC)
Answer : ___________________________ Note : Сите проектор светилки/светилки во фотографии се оригинални со 180-ден гаранција. Оригиналниот светилка модул(НП)
2. Далечински Контроли за сите брендови.
Компанијата Информации
Geying Electronics Co. Компатибилен светилка со домување( БЛАГАЈНИЧКИ H) и компатибилен гола сијалица(ОБ)
4. Оригиналниот светилка со домување(O B H) и оригинални гола сијалица(ОБ)
3. Детални Слики
Нашите Услуги
Она што можеме да ви понудиме :
1. Тоа материјали оригинални светилка модул (НП), оригинални светилка со домување (OBH), и оригинални голи светилка (ОБ) со 180-Ден гаранција. Други проектор додатоци : напојување, боја тркала, DMD чип, итн.

Детали

Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
LMP-E190
Светилка модел:
LMP-E190
Тип На Сијалица:
HSCR190Y15H
живот време:
2000-3000 часа
ОДГОВАРА ЗА:
VPL-ES5 VPL-EW5
Гаранција:
6 месеци
испорака:
во рок од 24 часа по плаќање
Пакување:
Картонска кутија со пена
Свеж

Избор на клиенти