.

.

New
5J.J3905.001 Оригинални голи светилка за Проектор W7000 Проектор

5J.J3905.001 Оригинални голи светилка за Проектор W7000 Проектор

DEN 4224.00
DEN 4800.00

Стока
Достапно.


Контактирајте со нас
Ако имате било барање или би сакале да добиете повеќе информации за нас, pls не двоумете се да контактирате со Trademanager или пад писмо по е-пошта. Обично за неколку часа пред очекуваниот светилка живот е готов, а пораката ќе се прикаже на вашиот лцд проектор сијалица екран. Ние сме секогаш тука за да се одговор на првиот претходниот период.
Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220v Бренд Име : Ањо-Светилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : 5 J. Изобилство од Акции ни овозможи да се организира shippment брзо, обично светилки нареди може да се превезува на истиот ден. Најважната работа е да се запамети е дека никогаш не треба да се допре светилка или домување директно со вашите прсти.
Како и Кога да се Замени со Проектор Светилка
Тоа можеби е време да ја замените вашата проектор светилка. Прво на сите, да им овозможи на проекторот да се излади целосно по секоја употреба пред да се пресели или пакување во сметководствената случај. Во повеќето случаи, замена само вклучува неколку чекори, вклучувајќи го и следново : го исклучите машината и да се овозможи светилка да се излади целосно Отстранете го поклопецот Unscrew светилка домување единица за Отстранување на стари светилка Завртка во нови светилка и да ја замени станбена единица и да го покрие. Ние овде присутни она што ние обично го продаде :
1, Оригинални сијалица со станбен со неутрален пакување
2, Оригинални сијалица со станбен со оригинално пакување
3, Оригинални Модул од производителите
4, Компатибилен сијалица обработени со увезени горилници.

Детали

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
5J.J3905.001
Свеж

Избор на клиенти