.

.

New
Бесплатен Превозот Compatib голи проектор Светилка AJ-LT91/6912B22008A за LG BX-220/RD-JT90/RD-JT91/RD-JT92

Бесплатен Превозот Compatib голи проектор Светилка AJ-LT91/6912B22008A за LG BX-220/RD-JT90/RD-JT91/RD-JT92

DEN 2534.00
DEN 2880.00

Стока
Достапно.


Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220v Бренд Име : Ањо-Светилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : AJ-LT91/6912 B22008 A Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 2000-3000 Номинална Моќност : NSH
Постојат повеќе од три илјади објекти достапни во парк. Ние овде присутни она што ние обично го продаде :
1, Оригинални сијалица со станбен со неутрален пакување
2, Оригинални сијалица со станбен со оригинално пакување
3, Оригинални Модул од производителите
4, Компатибилен сијалица обработени со увезени горилници.
Ви благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг.

Детали

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
AJ-LT91/6912B22008A
Свеж

Избор на клиенти