.

.

New
Компатибилен Проектор светилка за EIKI АХ-45001/EIP-4500 (Лево)

Компатибилен Проектор светилка за EIKI АХ-45001/EIP-4500 (Лево)

DEN 3466.00
DEN 3648.00

Стока
Достапно.


Замена светилка модул за следниве проектор/TV :
BOXLIGHT Pro4500dp (Lamp1)
EIKI EIP-4500 (Лево)
ОСТРИ XG-PH50 (Лево), XG-PH50 NL (Лево), XG-PH50 X (Лево), XG-PH800 X (лево)
Дел Број : АХ-45001, Е-PH50 LP1, PRO4500 DP-LAMP1 Wattage : 260 W Светилка Живот : 2000 Часа
Оваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Детали

Бренд Име:
Pureglare
Број На Модел На:
АХ-45001
Свеж

Избор на клиенти