.

.

New
Бесплатен Превозот Замена проектор голи Светилка 65J.J9M05.001 За Benq W1300 3piece/многу

Бесплатен Превозот Замена проектор голи Светилка 65J.J9M05.001 За Benq W1300 3piece/многу

DEN 3024.00
DEN 3360.00

Стока
Достапно.

Можете да контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака или пишете ни email 2.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Следење # ќе биде е-пошта за да можете откако вашата нарачка не е комплетна и брод надвор. Ние сме тука да ви помогне & решавање на сите прашања што ми се случи 3.001
За Модел : W1300
Светилка модел : VIP240 W
Светилка живот : 2000 H
Испорака
1-10piece : 1-2days по плаќање
11-50piece : 3-5days по плаќање
51-100piece : 5-10days по плаќање
Во текот 100piece може да се разговара
Гаранција
Оригиналниот светилка : 120days од фактурата датум
Компатибилен светилка : 120days од фактурата датум
Превозот И Ракувањето Со
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.Ве молиме НЕ остави Негативен или Неутрален повратни информации без контакт со нас, бидејќи Aliexpress нема да дозволи повлекувања за било какви причини.Нашата канцеларија време : 9 часот-6часот пекинг Време(GMT+8) од понеделник до петок Повратни информации 1. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа . 5)Купувачите се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
Контакт 1.001 За Benq W1300 3 парче/многу
Производ Вовед
Articel Бр.
3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.

Детали

Бренд Име:
bipu
Број На Модел На:
W1300
Свеж

Избор на клиенти