.

.

New
HAPPYBATE СП.70701GC01 Врвот Оригинални Голи Светилка гол за W402/X401 за 180 дена по испорака

HAPPYBATE СП.70701GC01 Врвот Оригинални Голи Светилка гол за W402/X401 за 180 дена по испорака

DEN 1958.00
DEN 2304.00

Стока
Достапно.

70701 GC01
Компатибилен со : W402/X401
Wattage : UHP190/160 W
Просечен Живот (часот) : 2000 Часа. Оригинални Голи Светилка (ОБ);
В.Кина Пост. Предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата избришани.
Место на Потекло : Шенжен, Кина (Континентална) .
Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето. Исто така,ние ќе обезбедиме 180-ден гаранција од по услуга, Ако имате било какви технички,оштетени,или друг проблем, ве молиме контактирајте со нас за ПОБРЗО,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Оригинални Светилка со Домување (OWH);
Б. ве Молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за плаќање. MOQ : 1piece-парчиња
Б. Некои земји, како Русија, Бразил, или некои Европски земји може да трае до 15 работни дена или подолго за испорака. стоките се испорачани од страна на курир локални услуги за Царинење документи и процедури се управувани од страна на курир. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш и ве молиме да ни даде можност да ги решат. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Компатибилен Светилка со Домување (CWH);
D. Испорака : Од DHL,UPS-от,Fed Ex. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-10 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост или Посебна Линија.

Детали

Број На Модел На:
СП.70701GC01
Бренд Име:
СРЕЌЕН BATE
Свеж

Избор на клиенти