.

.

New
Компатибилен Гола Сијалица RLC-160-03A RLC16003A за VIEWSONIC PJ750-1 / PJ700 Проектор Светилка Светилки без домување

Компатибилен Гола Сијалица RLC-160-03A RLC16003A за VIEWSONIC PJ750-1 / PJ700 Проектор Светилка Светилки без домување

DEN 1920.00

Стока
Достапно.

целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме за вашиот љубезно соработка. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да остави Негативни или Neture повратни информации ,Ние секогаш се трудиме за 100% задоволството на клиентите. Негативните или Neture повратни информации не може да се справи со anythings,Тоа не е ништо за вас, Не мислите дека е така?
1. инаку ние не прифаќаме тоа
3.Купувачот треба да се носат товар на трошоците и такса за ракување додека објектот вратени.
DHL ќе биде зеде за 4-7 дена да пристигнат. Ви посакувам мир, радост и среќно сите времиња. Пратката ќе биде прогласен како подарок со пониска вредност за лесно царинење
5.Купувачот мора да ни e-mail однапред да разговараат договор за размена или да го вратите. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.Товарни соберат не прифати
Најдобри став и хармоничен услугата ќе биде доби од нашите камен, и исто така да ви се заблагодарам за вашата поддршка. Под речиси исто време на испорака, ние имаме право да се избере нова експрес начин доколку тоа е потребно.ви благодариме.ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го провериш и да ја поправите до овој проблем
EMS ќе биде траеше околу 8-15 дена да пристигнат.

Детали

Бренд Име:
XLPROLABU
Број На Модел На:
RLC-160-03A RLC16003A За Viewsonic
Свеж

Избор на клиенти