.

.

New
Проектор Крушка Светилка P-VIP 210/0.8 E20.9n RLC-079 RLC079 за Viewsonic PJD7820HD Проектор Крушка Светилка со домување

Проектор Крушка Светилка P-VIP 210/0.8 E20.9n RLC-079 RLC079 за Viewsonic PJD7820HD Проектор Крушка Светилка со домување

DEN 1848.00
DEN 2400.00

Стока
Достапно.

Ве молиме ми корист е да се запамети да кликнете на копчето примени кога ќе се примени на стоки. Хонгконг пост воздух mail треба околу 15-25 работни дена да пристигне,ве молиме да бидете трпеливи. целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме за вашиот љубезно соработка. Пратката ќе биде прогласен како подарок со пониска вредност за лесно царинење
5. Под речиси исто време на испорака, ние имаме право да се избере нова експрес начин доколку тоа е потребно.Ви благодарам многу за вашата помош љубезно
3. Негативните или Neture повратни информации не може да се справи со anythings,Тоа не е ништо за вас, Не мислите дека е така?
1.9n RLC-079 RLC079 за Viewsonic PJD7820 HD Проектор Крушка Светилка со домување
Се КРИЕШЕ : Меркур Светилки
is_customized : Да
Примена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење
Број на модел : P-VIP 210/0. Ние ќе брод предмети во рок од 24 часа по уплата
2.Се надевам дека ќе може да се разбере.Тоа е многу важно!!!,Како да го направите тоа,ве молиме погледнете како се следат
2. Однапред ви благодариме.ви благодариме.Купувачот мора да ни e-mail однапред да разговараат договор за размена или да го вратите. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
6. Ви посакувам мир, радост и среќно сите времиња. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.

Детали

Бренд Име:
XLPROLABU
Број На Модел На:
P-VIP 210/0.8 E20.9n RLC-079 RLC079 за Viewsonic
Свеж

Избор на клиенти