.

.

New
Висок Квалитет на Компатибилен Проектор Голи Крушка Светилка v13h010l56 за EPSON ЕЈ-DM3/ MovieMate 60 / MovieMate 62 проектори

Висок Квалитет на Компатибилен Проектор Голи Крушка Светилка v13h010l56 за EPSON ЕЈ-DM3/ MovieMate 60 / MovieMate 62 проектори

DEN 2088.00

Стока
Достапно.


Испорака :
а.
PS :
Купувачот форма Русија ,кога ќе го поставите цел ,ве молиме да се напомене мора да биде целосно име
Купувачот форма Бразил,кога ќе palce со цел ,ве молиме пратете на CPF БР. Со цел да ви помогне да заштедите на некои сопствени такси, ние обично би сакал да се прогласи за "подарок" и 5-10 единица на пратката, ако имате било какви посебни барања, pls остави белешка во ред.
Ви благодариме!. Ако ви треба предмети во рок од 7 дена, ве молиме, изберете ја курирската служба DHL. Ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, тоа ќе потрае 15-30 дена во вашата земја. Ова ќе биде повеќе од поволни.
Плаќање :
Зачувам ,T/T ,Paypal ,Western Union ,
Returens и размени :
1.(за лична ) или CNPJ БР.Ние ќе ви испратиме одговор ПОБРЗО. Сите наши производи се во рок од 4 месеци гаранција;
2. Пакет : Секој проектор светилка s доставени во специјално спакувана кутија со единствен сериски број. Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака. Купувачот е одговорен за враќање такси превозот. Ние се залагаме за 5-Ѕвезда повратни информации рејтингот.
Повратни информации :
Вашето задоволство е исклучително важно за нас.
Цена и Попуст :
Како што се на големо, ако се земе вкупната количина поголема од 5 парчиња, ние може да ви даде нашиот трговија на големо цена. Размена на објекти ќе бидат испратени по вратени предмети примени;
3.

Детали

Бренд Име:
DESINLAMP
Број На Модел На:
ELPLP56 / V13H010L56
Свеж

Избор на клиенти