.

.

New
Компатибилен Проектор светилка OPTOMA BL-FU190F/PQ684-2400/S2015/S302/S303/S313/W2015/W313/X2010/X2015/X302/X313/DX5100/S2010/H100

Компатибилен Проектор светилка OPTOMA BL-FU190F/PQ684-2400/S2015/S302/S303/S313/W2015/W313/X2010/X2015/X302/X313/DX5100/S2010/H100

DEN 2825.00
DEN 2973.60

Стока
Достапно.

Замена светилка модул за следниве проектор/TV :
BENQ MS511h, MS521, MW523, MX522, TW523 ,MX503 H, MX661, MX805 ST
VIEWSONIC PJD5150, PJD5155 L, PJD5156 L, PJD5250 L, PJD5255 L, PJD5256 L, PJD5555 LW, PJD6250 L, PJD6550 W, PJD7730 HDL, PJD7825 HD, VS15902, VS15905, VS15903, VS15906, VS15908, VS15912, VS15915, PJD6355, PJD6356 LS, PJD6555 W, PJD6656 LWS, PJD7325, PJD7525 W, PJD7835 HD, PRO7826 HDL
OPTOMA BR303, BR320, BR324, BR325, BR327, BR332, DS328, DS330, DW343, DX328, DX330, DX343, H100, S2010, S2015, S302, S303, S313, W2015, W303, W313, X2010, X2015, X302, X303, X313, DX5100
Дел Број : 5 J.JA105.001, RLC-094, 5 J.J8 F05.001, PQ484-2401, PQ684-2400, BL-FU190 C, BL-FU190 F , RLC-096 Wattage : 190 Watts Светилка Живот : 4500 Часа
Оваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Детали

Бренд Име:
Pureglare
Број На Модел На:
BL-FU190F/PQ684-2400
Свеж

Избор на клиенти