.

.

New
бесплатен превозот SHP114 / SHP125 Оригинални феникс голи Светилки Сијалица за LG DS325/DS325B/DX-325/DX-325B Проектори

бесплатен превозот SHP114 / SHP125 Оригинални феникс голи Светилки Сијалица за LG DS325/DS325B/DX-325/DX-325B Проектори

DEN 4122.24

Стока
Достапно.

Размена на објекти ќе бидат испратени по вратени предмети примени;
3. Купувачот е одговорен за враќање такси превозот. Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака.
Ние aslo може да обезбеди : Оригинални светилка модул(НП/OLM) Оригинални светилка со домување(OWH/GLM/OEM) Оригинални голи светилка(ОБ/OOB) Компатибилен голи светилка (CB) На брендот вклучуваат : UHP VIP NSHA ХС HSCR UHE NSH UHB SHP ,ет Повеќе детали на светилки за вашиот референца Други Детали информации за Купувачот Референца :
За производи :
Ние сме големо сите проектор делови, ако не може да се најдат на производи што сакате, ве молиме оставете ги вашите масажа за нас. Пакет : Секој проектор светилка s доставени во специјално спакувана кутија со единствен сериски број. (за Компанијата) за нас . Ако ви треба предмети во рок од 7 дена, ве молиме, изберете ја курирската служба DHL.
PS :
Купувачот форма Русија ,кога ќе го поставите цел ,ве молиме да се напомене мора да биде целосно име
Купувачот форма Бразил,кога ќе palce со цел ,ве молиме пратете на CPF БР.(за лична ) или CNPJ БР.
Повратни информации :
Вашето задоволство е исклучително важно за нас. Ние се залагаме за 5-Ѕвезда повратни информации рејтингот.MOQ : 1pcs
Плаќање :
Зачувам ,T/T ,Paypal ,Western Union ,
Returens и размени :
1.Ние ќе ви испратиме одговор ПОБРЗО.бесплатен превозот SHP114 / SHP125 Оригинални феникс голи Светилки Сијалица за LG DS325/DS325 B/DX-325/DX-325 B Проектори Карактеристики :
Тип На Светилка
Оригиналниот голи светилка
P/N.

Детали

Бренд Име:
DESINLAMP
Број На Модел На:
EBT43485101
Свеж

Избор на клиенти