.

.

New
5J.J5E05.001 Оригинални Проектор Голи Светилка за BenQ MW516, MW516+, MX514

5J.J5E05.001 Оригинални Проектор Голи Светилка за BenQ MW516, MW516+, MX514

DEN 2726.40

Стока
Достапно.


Цена и Попуст :
Како што се на големо, ако се земе вкупната количина поголема од 5 парчиња, ние може да ви даде нашиот трговија на големо цена. (за Компанијата) за нас . Ние се залагаме за 5-Ѕвезда повратни информации рејтингот.(за лична ) или CNPJ БР. Ова ќе биде повеќе од поволни. Размена на објекти ќе бидат испратени по вратени предмети примени;
3.
Ние aslo може да обезбеди : Оригинални светилка модул(НП/OLM) Оригинални светилка со домување(OWH/GLM/OEM) Оригинални голи светилка(ОБ/OOB) Компатибилен голи светилка (CB) На брендот вклучуваат : UHP VIP NSHA ХС HSCR UHE NSH UHB SHP ,ет Повеќе детали на светилки за вашиот референца Други Детали информации за Купувачот Референца :
За производи :
Ние сме големо сите проектор делови, ако не може да се најдат на производи што сакате, ве молиме оставете ги вашите масажа за нас. Со цел да ви помогне да заштедите на некои сопствени такси, ние обично би сакал да се прогласи за "подарок" и 5-10 единица на пратката, ако имате било какви посебни барања, pls остави белешка во ред.
Повратни информации :
Вашето задоволство е исклучително важно за нас. Купувачот е одговорен за враќање такси превозот.001
Светилка Watts
UHP190/160 0.MOQ : 1pcs
Плаќање :
Зачувам ,T/T ,Paypal ,Western Union ,
Returens и размени :
1. Ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, тоа ќе потрае 15-30 дена во вашата земја. Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака.

Детали

Бренд Име:
DESINLAMP
Број На Модел На:
5J.J5E05.001
Свеж

Избор на клиенти