.

.

New
Бесплатен Превозот RLC-072 Оригинални Проектор Сијалица За Приказ на Sonic PJD5213 / PJD5223 / PJD5233

Бесплатен Превозот RLC-072 Оригинални Проектор Сијалица За Приказ на Sonic PJD5213 / PJD5223 / PJD5233

DEN 2736.00
DEN 2880.00

Стока
Достапно.


Бесплатен Превозот RLC-072 Оригинални Проектор Сијалица За Приказ на Sonic PJD5213 / PJD5223 / PJD5233
Бренд Име :
Viewsonic
Број На Модел :
RLC-072
Сијалица Тип :
P-VIP 180/0.8 E20.8
Живот време :
2000-3000 часа
Fittable проектор модели :
Приказ на Sonic PJD5113
Приказ на Sonic PJD5123
Приказ на Sonic PJD5133
Приказ на Sonic PJD5213
Приказ на Sonic PJD5223
Приказ на Sonic PJD5233
Приказ на Sonic PJD5353
Приказ на Sonic PJD5523 W
Пакување :
Картонска кутија со пена
Минимална Oder количина :
1 парче
Превозот Термини :
DHL, UPS-ОТ, FEDEX, EMS
Време на испорака :
Во рок од 24 часа по уплатата
Начин На Плаќање :
Paypal, T/T, Western Union

Детали

Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
RLC-072
Тип На Сијалица:
p-vip 180/0.8 e20.8
Wattage:
180W
Траење на живот:
2000-3000 часа
Гаранција:
180 дена
MOQ:
1pc
време на испорака:
Во рок од 24 часа по уплатата
Пакување:
Картонска кутија со пена
Употреба:
бизнис,училиште,образование,дома
Fittable проектор:
Приказ на Sonic PJD5213 / View Sonic PJD5223 / View Sonic PJD5233
Свеж

Избор на клиенти