.

.

New
оригиналниот светилка RLC-086 (ОО) за VIEWSONIC PJD7223 Osram 180 Дена Гаранција

оригиналниот светилка RLC-086 (ОО) за VIEWSONIC PJD7223 Osram 180 Дена Гаранција

DEN 4241.00
DEN 4560.00

Стока
Достапно.


Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и run-time, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција. Оригиналниот Голи Светилка
3.
Опис
оригиналниот светилка RLC-086 (ОО) за PJD7223 Osram 180 Дена Гаранција Тип : оригинални Проектор Гола сијалица Домување модел : RLC-086 Замена проектор сијалица животен век : 3000 Часа. Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето
Пакетот вклучува :
1 x Проектор Гола Сијалица (Пакување Детали : Стандарден пакет со мали картон за секое парче)
превозот
1, Светилки ќе биде испорачуван регистрирани пост, како што се EMS, Fedex,DHL,UPS-от итн.Повеќе informaion,ве молиме слободно контактирајте со нас!
Уживаат во шопинг!!!
ЗАБЕЛЕШКА : за Клиенти во Русија мора да се обезбеди вашето име и презиме, вклучувајќи средно име!. Компатибилен Голи Светилка
Имаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со нас, ако не можете да го најдете вашиот објект. Компатибилен Светилка со Домување
4. Лесно да се инсталира. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање. Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање. Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна. Покрај тоа, ние ќе се обезбеди 90-ден гаранција од по служба , Ако имате било какви технички, оштетени или друг проблем ,ве молиме контактирајте со нас побрзо , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне .

Детали

Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
RLC-086
Свеж

Избор на клиенти