.

.

New
Замена на Проектор Светилка TLPLP5 за TOSHIBA TDP-P5-US

Замена на Проектор Светилка TLPLP5 за TOSHIBA TDP-P5-US

DEN 2554.00
DEN 2688.00

Стока
Достапно.


Ние користиме Високо Температура Стакло / CRYSTOE и NEOPARIES светилки чаши.Светилки за Epson/ОСТРИ/ Hitachi/NEC/Ben Q/Sony/Sanyo/Panasonic/Viewsonic/Мицубиши.
Компанијата Информации
Гуангжу Inmoul Електронски Technology Co.
Тестирање за финалето на осветленоста и фокус е многу важно за светилки . Купувачот треба да се провери пакување кога packege пристигнат.
Inmoul Компатибилен Проектор Светилка
1.Превозот на товар го носат од страна на купувачот. Некој вид на светилки може да достигне до 3000hours дури и повеќе како wattage е помал.Превозот цена не ги вклучува купувачот увоз даночни или други давачки.
Замена на Проектор Светилка TLPLP5 за TOSHIBA TDP-P5-АМЕРИКАНСКИТЕ 1)Дел број : TLPLP5
2)број на Моделот : TOSHIBA TDP-P5-US
3)Светилка тип : Замена Голи Светилка со Генерички Домување
4)го Оценувате моќ : 120 W
5) Lamplife : 2000 часа
6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома
7)Гаранција : 5 месеци
Пакување
1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена.Гарантен Рок :
Размена - Купувачот испрати светилка/светилки назад кон нас или да магацин во АМЕРИКА.Светилка Првенство
Лампи купот, исто така, имаат добар квалитет и лош квалитет.Превозот на товар го носат од страна на купувачот
Нови светилка/светилки ќе треба да се купувачот Превозот на товар го носат од нас.Различни светилки имаат различни податоци и да се фокусира.
Ние ќе се користи 100% нови станбени за светилка. Различни од Оригиналната Светилка vs Компатибилен Светилка
Стандард светилка живот за оригинални светилка е 2000hours,компатибилни(алтернативни) светилка ќе биде 300hours пократки од оригиналот.

Детали

Број На Модел На:
TLPLP5
Бренд Име:
Inmoul
Напон:
85-265V
База Тип:
2G11
сертификација:
CCC
Примена:
Комерцијални
Свеж

Избор на клиенти