.

.

New
оригиналниот сијалица 5811117901-SVV за VIVITEK D803W-3D/H1185HD/D910HD 180Day Гаранција

оригиналниот сијалица 5811117901-SVV за VIVITEK D803W-3D/H1185HD/D910HD 180Day Гаранција

DEN 4241.00
DEN 4560.00

Стока
Достапно.

Компатибилен Голи Светилка
Имаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со нас, ако не можете да го најдете вашиот објект. Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.
Опис
оригиналниот сијалица 5811117901-SVV за D803 W-3 D/H1185 HD/D910 HD 180 Day Гаранција Тип : оригинални Проектор Гола сијалица Домување модел : 5811117901-SVV Замена проектор сијалица животен век : 3000 Часа. Компатибилен Светилка со Домување
4. Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање.
Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и run-time, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција. Покрај тоа, ние ќе се обезбеди 90-ден гаранција од по служба , Ако имате било какви технички, оштетени или друг проблем ,ве молиме контактирајте со нас побрзо , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне . Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето
Пакетот вклучува :
1 x Проектор Гола Сијалица (Пакување Детали : Стандарден пакет со мали картон за секое парче)
превозот
1, Светилки ќе биде испорачуван регистрирани пост, како што се EMS, Fedex,DHL,UPS-от итн. Лесно да се инсталира. Оригиналниот Голи Светилка
3. Ние ќе ви обезбеди професионална техничка поддршка
Ние можеме да снабдување :
1. (во зависност од секоја земја),
2,купувачот може да го пратите на превозот статус на линија;
3, Сите наши предмети ќе бидат брод на купувачот регистрирана адреса освен ако купувачот ја напушти забелешка се однесува на нова адреса, кога завршувањето на плаќање; ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред да конкурираат на нашиот објект
ВНИМАНИЕ
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект.

Детали

Број На Модел На:
5811117901-SVV
Бренд Име:
ZUCZUG
Свеж

Избор на клиенти