.

.

New
Замена на Проектор Светилка SP-ЛАМБА-019 за INFOCUS IN32 / IN34 / LP600 / IN34EP / C170 / C175 / C185

Замена на Проектор Светилка SP-ЛАМБА-019 за INFOCUS IN32 / IN34 / LP600 / IN34EP / C170 / C175 / C185

DEN 3146.00
DEN 3312.00

Стока
Достапно.

Превозот на товар го носат од страна на купувачот
Нови светилка/светилки ќе треба да се купувачот Превозот на товар го носат од нас.
На цемент е многу важно за светилки.Превозот цена не ги вклучува купувачот увоз даночни или други давачки.
Светилка/Фитил producted со наша фабрика.
Компанијата Информации
Гуангжу Inmoul Електронски Technology Co.Ние направивме world wide пазарот,и се повеќе famour во оваа индустрија.
Наплата - Купувачот испрати светилка/светилки назад кон нас или да магацин во АМЕРИКА. Различни од Оригиналната Светилка vs Компатибилен Светилка
Стандард светилка живот за оригинални светилка е 2000hours,компатибилни(алтернативни) светилка ќе биде 300hours пократки од оригиналот. Некој вид на светилки може да достигне до 3000hours дури и повеќе како wattage е помал.Додатоци и Собрание
Цемент : температурата на режач може да достигне до 1000+ степен.
Плаќањето ќе враќање на парите на купувачот.Светилка Првенство
Лампи купот, исто така, имаат добар квалитет и лош квалитет.
Тестирање за финалето на осветленоста и фокус е многу важно за светилки .
Превозот
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
e Packet
5-15 дена
Бесплатен превозот во САД
DHL,FEDEX,UPS-ОТ
4-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
7-15 дена
Најдобар начин за руската Федерација
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен, Кога не се итни, можете да изберете.Различни светилки имаат различни податоци и да се фокусира.

Детали

Број На Модел На:
SP-ЛАМБА-019
Бренд Име:
Inmoul
Напон:
85-265V
База Тип:
2G11
сертификација:
CCC
Примена:
Комерцијални
Свеж

Избор на клиенти