.

.

New
Оригиналниот Проектор Светилка Optoma BL-FP280F / СП.8LL01GC01 VIP280W замена проектор светилка за HD83 / HD8300 Проектори

Оригиналниот Проектор Светилка Optoma BL-FP280F / СП.8LL01GC01 VIP280W замена проектор светилка за HD83 / HD8300 Проектори

DEN 3744.00

Стока
Достапно.


Лесно да се инсталира.
Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање. (во зависност од секоја земја),
2,купувачот може да го пратите на превозот статус на линија;
3, Сите наши предмети ќе бидат брод на купувачот регистрирана адреса освен ако купувачот ја напушти забелешка се однесува на нова адреса, кога завршувањето на плаќање; ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред да конкурираат на нашиот објект.
Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.
Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето
Пакетот вклучува :
1 x Проектор Гола Сијалица (Пакување Детали : Стандарден пакет со мали картон за секое парче)
Предупредување : за да Бидат сигурни дека за да го исклучите и отстранете го проекторот најмалку 30 минути пред замена на светилки. Во повеќето случаи, замена само вклучува неколку чекори, вклучувајќи ги следниве :
• Исклучување на машината и да се овозможи светилка да се излади целосно
• Отстранете го поклопецот
• Unscrew светилка домување единица
• Отстранување на стари светилка
• Завртка во нови светилка и да ја замени станбена единица и да го покрие. Неуспехот да се стори тоа може да резултира во сериозни изгори. Ве молиме погледнете го упатство за точни упатства за тоа како да го замени проекторот светилка на вашиот модел.
Светилки Детали :
100% нови Оригинални Гола сијалица
Тип : Проектор Гола сијалица
Дел Број : BL-FP280 F / СП.

Детали

Бренд Име:
CN-KESI
Број На Модел На:
BL-FP280F / СП.8LL01GC01
Свеж

Избор на клиенти