.

.

New
NP26LP Компатибилен голи светилка со станбен За NEC NP-PA622U

NP26LP Компатибилен голи светилка со станбен За NEC NP-PA622U

DEN 4732.00
DEN 5088.00

Стока
Достапно.

Повеќе informaion,ве молиме слободно контактирајте со нас!
Уживаат во шопинг!!!
. Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.
Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и run-time, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција. Компатибилен Голи Светилка
Имаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со нас, ако не можете да го најдете вашиот објект. Компатибилен Светилка со Домување
4. Оригиналниот Голи Светилка
3. Покрај тоа, ние ќе обезбедиме 180-ден гаранција од по служба , Ако имате било какви технички, оштетени или друг проблем ,ве молиме контактирајте со нас побрзо , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне . Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање. Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето
Пакетот вклучува :
1 x Проектор Гола Сијалица (Пакување Детали : Стандарден пакет со мали картон за секое парче)
превозот
1, Светилки ќе биде испорачуван регистрирани пост, како што се EMS, Fedex,DHL,UPS-от итн. Лесно да се инсталира. Оригиналниот Светилка со Домување
2. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање.
Опис NP26 LP Компатибилен голи светилка со станбен за NP-PA622 U
100% Компатибилен голи светилка со домување Тип : Проектор Гола сијалица Wattage : NP26 LP Замена проектор сијалица животен век : 2000-3000 Часа.

Детали

Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
NP26LP
Свеж

Избор на клиенти