.

.

New
Бренд Нови Оригинални Проектор Крушка Светилка R9801087 UHP 400/320W 1.3 За RLM W12 со 6 месеци

Бренд Нови Оригинални Проектор Крушка Светилка R9801087 UHP 400/320W 1.3 За RLM W12 со 6 месеци

DEN 5928.00
DEN 6240.00

Стока
Достапно.

Тоа материјали оригинални светилка модул (НП), оригинални светилка со домување (OBH), и оригинални голи светилка (ОБ) со 180-Ден гаранција.R9801087 Оригинални Проектор Крушка Светилка UHP 400/320 W 1.
Answer : ___________________________ Note : Сите проектор светилки/светилки во фотографии се оригинални со 180-ден гаранција.
За нуди клиенти one-stop shop во нашата компанија со ниски трошоци, не само ние работиме со производители на проектор светилки, но со неколку проектор поврзани со производителите на години, како што проектор таванот планината, проектор екран, ласерски пен.Други проектор додатоци : напојување, боја тркала, DMD чип, итн.Оригиналниот светилка модул(НП)
2.

Детали

Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
R9801087
Светилка модел:
R9801087
живот време:
2000-3000 часа
Гаранција:
6 месеци
испорака:
во рок од 24 часа по плаќање
Пакување:
Картонска кутија со пена
Превозот услови:
FEDEX, UPS-ОТ, EMS, DHL
начин на плаќање:
Т/T, Paypal, Запад Унија
Fittable проектор:
RLM W12
Употреба:
бизнис,училиште,образование,дома
Тип На Сијалица:
UHP 400/320W 1.3
Свеж

Избор на клиенти