.

.

New
RLC-013 / RLC013 Замена Проектор голи Светилка за VIEWSONIC PJ656 / PJ656D

RLC-013 / RLC013 Замена Проектор голи Светилка за VIEWSONIC PJ656 / PJ656D

DEN 958.00
DEN 1008.00

Стока
Достапно.


1)Дел број : RLC-013
2)број на Моделот : За VIEWSONIC PJ656 / PJ656 D

Детали

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
RLC-013
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
180W
Карактеристики:
голи светилка
Свеж

Избор на клиенти