.

.

New
POA-LMP102 Замена Проектор голи Светилка за SANYO PLC-XE31

POA-LMP102 Замена Проектор голи Светилка за SANYO PLC-XE31

DEN 1003.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.


1)Дел број : POA-LMP102
2)број на Моделот : За SANYO PLC-XE31

Детали

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
POA-LMP102
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
170W
Карактеристики:
голи светилка
Свеж

Избор на клиенти