.

.

New
POA-LMP28 Замена Проектор Светилка со Станбен за EIKI LC-VC1 / LC-XC1

POA-LMP28 Замена Проектор Светилка со Станбен за EIKI LC-VC1 / LC-XC1

DEN 1961.00
DEN 2064.00

Стока
Достапно.


1)Дел број : POA-LMP28
2)број на Моделот : За EIKI LC-VC1 / LC-XC1

Детали

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
POA-LMP28
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
250W
Карактеристики:
Светилка со Домување
Свеж

Избор на клиенти